Hammaste implantatsioon

Hambaimplantaat on kõige efektiivsem ja kaasaegsem viis proteesida puuduvad hambad. HanzaDent Hambaravis on lai valik implantaate vastavalt iga inimese vajadustele ja rahalistele võimete. Implantaadi hind (implantaat ja kroon kokku) algab 1200 eurost.

Enne hambaimplantaadi asetamist tuleb hinnata proteesimise vajaduse ulatust. Suurt rolli mängivad patsiendi anatoomilised struktuurid, luumahu olemasolu, üldtervis, harjumused ja tarvitatavad ravimid.

Hambaimplantaat pannakse patsiendi lõualuusse ja selle eelduseks on piisav olemasolev luumaht ning korralik suuhügieen. Riskifaktoriteks on suitsetamine, diabeet, halb suuhügieen, aktiivsed parodondihaigused ja osteoporoosi vastased ravimid.

Peale hambaimplantaadi paigaldamise operatsiooni võib esineda valu, turset, punetust ja hematoome. Igale patsiendile antakse koju kaasa ka infoleht, kus on täpne ülevaade, kuidas pärast hammaste implantatsiooni võimalikult hästi paraneda.

HanzaDent Hambaravis asetatakse implantaate igapäevaselt juba 15 aastat. Seni õnnestumise protsent on üle 99%.

Hambaimplantaati tuleb hooldada samamoodi nagu enda hammast ja kontrollis tuleb käia tavapäraselt. Kuid hammaste implantaate kahjustavad suitsetamine, üldhaigused (diabeet), osteoporoosivastased ravimid, patsiendi parafunktsioonid (hammaste krigistamine), halb suuhügieen ja aktiivne parodondihaigus.

Ka halvasti püsivad suust eemaldatavaid proteese on võimalik implantaatide abil toestada ja nende püsivust märkimisväärselt parandada.

Vanaduspensionäridel on võimalik saada Haigekassalt üks kord kolme aasta jooksul 260 € proteesimisele kulunud raha kompensatsiooni.

Hammaste implantaatidele ja kroonidele on garantii 2 aastat.

Broneeri aeg