Teenused

Kõiki neid teenuseid osutatakse selleks, et võimaldada patsientidel nautida tervislikku elustiili, kus nad ei tunne kõhklusi oma kauni naeratuse näitamisel!

Esteetiline hambaravi

Hambaravi on suuõõne, igeme ja hammaste haiguste väljaselgitamine ja ravi. Samuti patsientide harimine hammaste eest hoolitsemise ja hamba- ning igemehaiguste vältimise teemal. Hambaravi alla kuulub ka lootusetult lagunenud hammaste eemaldamine, vältimaks haiguse edasist levikut, ja nende proteesimine.

Loe rohkem
Kvaliteetne hammaste juureravi

Kogu juureravi tehakse mikroskoobi suurendusega. Lisaks kasutatakse 3D diagnostikat. HanzaDent Hambaravis on mikroskoop igas kabinetis. Juureravi eesmärk on infektsiooni ja põletiku ravi hambas ja seda ümbritsevates kudedes. 

Loe rohkem
Kirurgia

Suuõõne kirurgia alla kuuluvad: Hammaste eemaldamine, Hammaste juurte resektsioon Igemeplastika Hammaste asendamine implantaatidega Huule- ja keelekidade plastika Ulatuslik keelekida kinnitus lastel nõuab kirurgilist sekkumist, kuna sellisel juhul on takistatud keele liikuvus ja foneetika.

Loe rohkem
Hammaste proteesimine Tallinnas HanzaDent Hambaravis

Hammaste implantatsiion on kõige kaasaegsem, füsioloogilisem ja tänapäeval parim hammaste proteesimine viis. Implantatsiooni protseduuri käigus paigaldatakse patsiendi lõualuusse puuduva hamba asemele metallkruvi, mille külge hiljem kinnitatakse keraamiline hambakroon.

Loe rohkem
Igemete ravi

Igemehaiguste esmasteks tunnusteks on halb hingeõhk, veritsevad igemed, hammaste suurenenud liikuvus, hammaste asendimuutused ja hambavahede tekkimine. Seda põhjustavad halb suuhügieen, suitsetamine kui ka geneetiline eelsoodumus.

Loe rohkem
Ortodontia

Ortodontia on hambaravi haru, mis tegeleb hammaste asendite muutmisega, parandab hambakaarte kuju ning seeläbi ka funktsiooni. Hammaste asendit muudetakse vastavate seadmete ja abivahendite tekitatud nõrga jõuga. 

Loe rohkem
Hammaste implanteerimine

Hambaimplantaat on kõige efektiivsem ja kaasaegsem viis proteesida puuduvad hambad. HanzaDent Hambaravis on lai valik implantaate vastavalt iga inimese vajadustele ja rahalistele võimete. Implantaadi hind (implantaat ja kroon kokku) algab 1200 eurost.

Loe rohkem
Kõik neljal (kuuel) implantaadil

“Kõik neljal või kuuel implantaadil” on hammaste proteesimise meetod mille puhul taastatakse kogu hambarida. Lõualuusse asetatakse vastavalt 4 või 6 implataati, võimalusel asetatakse neile kohe peale ka ajutine protees.

Loe rohkem
Juureravi mikroskoobiga

Juureravi mikroskoobiga Tallinnas on HanzaDent hambaravis võimalik teostada kolmes kliinikus. Iga ravi kabinet meie kliinikutes on mikroskoobiga varustatud ja kui arstil tekib vajadus seda kasutada see on võimalus on olemas.

Loe rohkem
Sedatsioonis hambaravi

Kas olete mõelnud, mil viisil saaks hambaravi olla mugavam ja tekitada vähem stressi? HanzaDent Hambaravi Tallinnas toob teieni lahenduse – sedatsioonis hambaravi. Meie eesmärk on pakkuda turvalist, lõõgastavat ja valuvaba hambaravikogemust.

Loe rohkem
Broneeri aeg