Juureravi mikroskoobiga

Juureravi mikroskoobiga Tallinnas on HanzaDent hambaravis võimalik teostada kolmes kliinikus. Iga ravi kabinet meie kliinikutes on mikroskoobiga varustatud ja kui arstil tekib vajadus seda kasutada see on võimalus on olemas.

Mis asi on hambaravi mikroskoop?

Paljudel meditsiini aladel kasutatakse erinevaid suurendus luupe ja mikroskoope. Hambaravi mikroskoop on spetsiaalselt hammaste ravi jaoks disainitud ja ehitatud mikroskoop, mis võimaldab arstil paremini näha mitte ainult patsiendi hambaid vaid ka hammaste ja isegi juurekanalite sisse. Paljud mikroskoobid võimaldavad protseduuri filmimist või pildistamist, antud fotode abil saab arst hiljem patsiedile probleemi näidata ja ravi käikku tutvustada.

Mikroskoobiga juureravi eelised?

Hamba juureravi on keeruline protseduur mille käigus peab arst hambas üles leidma kõik juurekanalid, nii suuremad kui ka väiksemad (lisakanalid). Tihtilugu on tegu väga väikeste struktuuridega mille visualiseerimine võib olla üpris keeruline. Igasugune optiline suurendus on siinkohal abiks. Selleks otstarbeks kasutavad arstid kas luupe või mikroskoopi. Luupidega on võimalik maksimaalne suurendus 5X, mikroskoobiga kuni 36X. Mida paremini arst probleemi näeb seda suurema tõenäosusega saab ta selle korda.

Juureravi mikroskoobiga, mis on selle protseduuri hind?

Kuna juureravi protseduuri käigus kasutatakse kallist lisa tehnikat ning selle kasutamine ja antud protseduuri läbiviimine nõuab ka arsti käest lisa oskusi on protseduuri hind kõrgem kui ilma mikroskoobita teostatud juureravil. Samas ka protseduuri prognoos on parem. Konsultatsiooni käigus arst tutvustab protseduuri hinda ja käiku. Kuna juureravi tihtilugu teostatakse mitme visiidi jooksul jaguneb ka tasumine nende visiitide vahel. Samuti on meil kliinikus järelmaksu võimalus.

Kas hammas võib valutada peale juureravi mikroskoobiga?

Kuna protseduur on täpsem on tüsistuste risk peale seda veidi väiksem võrreldes ilma suurenduseta läbi viidud juureraviga. Kuid siis hambavalu peale protseduuri võib esineda. Loe lisaks

Kas juureravi mikroskoobiga tagab põletiku kadumise?

Antud protseduur küll suurendab õnnestumise tõenäosust kuid siiski nagu igasugune ravi ei garanteeri see tulemust.

Korduva kippuvad kĂĽsimused

1.Mis vahe on tavalisel juureravil ja mikroskoobiga tehtaval juureravil?

Hambajuurekanalid on väga väikesed struktuurid ning mikroskoobi suurendus võimaldab neid paremini visualiseerida. Mida paremini arst näeb ravitavat piirkonda seda rohkem on tal võimalust oma töö maksimaalselt hästi ära teha.

Mikroskoobiga juureravi protseduuri kestvus ei jää reeglina alla 1 tunni. Samal võib protseduur kesta ka kuni 3 tundi, sõltuvalt kui keerulise juhtumiga tegu on.

MIkroskoobiga juureravi ei ole valulik protseduur, kuna enne protseduuri algus tehakse patsiendile tuimest.

Kaasaegsed mikroskoobid hambaravis: ravi revolutsioon

Juureravi mikroskoobiga Tallinnas on HanzaDent hambaravis võimalik teostada kolmes kliinikus. Iga ravi kabinet meie kliinikutes on mikroskoobiga varustatud ja kui…

Loe rohkem
Mikroskoobi eelised juurekanalite ravis

Juureravi mikroskoobiga Tallinnas on HanzaDent hambaravis võimalik teostada kolmes kliinikus. Iga ravi kabinet meie kliinikutes on mikroskoobiga varustatud ja kui…

Loe rohkem
Broneeri aeg