Hammaste proteesimine Tallinnas HanzaDent Hambaravis

Hammaste proteesimine Tallinnas on võimalik kõigis meie kolmes kliinikus. Me pakume erinevaid proteesimise võimalusi. Iga patsient keda huvitab hammaste proteesimine saab valida endale sobiva lahenduse vastavalt tema soovidele ja võimalustele.

Hammaste proteesid jagunevad:

A. Suust eemaldatavad proteesid:

  1. suust eemaldatavad proteesid pehme baasisega
  2. suust eemaldatavad proteesid kõval baasisel
  3. Suust eemaldatav metallkarkassiga tugibĂĽĂĽgel hammaste protees.
  4. implantaatidele toetuv suust eemaldatav hammaste protees

B. Suust mitte eemaldatavad proteesid:

  1. Hambakroonid
  2. Hammastel toetuvad sildproteesid
  3. Ăśksikute hammaste implantaadid
  4. Implantaatidele toetuvad sildproteesid
  5. Implantaatidele toetuvad sildproteesid kogu hambarea ulatuses

Paljude hammaste proteesimine ja/ või üksiku hamba proteesimise plaan tuleks läbi mõelda enne hamba/hammaste eemaldamist. See on eriti oluline tulevase hammaste implanteerimise puhul.
Hammaste proteesimine taastab nii hammaste kui ka naeratuse esteetika ja funktsiooni.


Iga konkreetse juhu puhul oskab hambaarst soovitada parimat patsiendile sobivat proteesimise viisi. Proteesimise konsultatsiooni saab mugavalt broneerida meie online borneerimis sĂĽsteemis.
Hammaste proteesimine kuulub ka Tervisekassa kompenseeritavate teenuste hulka. Vanaduspensionäridel on võimalik saada Tervisekassalt üks kord kolme aasta jooksul 260 € proteesimisele kulunud raha kompensatsiooni. Kompensatsioon arvutatakse kliinikus patsiendi arvelt kohe maha.


Broneeri konsultatsiooni aeg juba täna!

Proteesidele kehtib garantii sõltuvalt materjalist ja proteesist 6 kuust 2 aastani.

KKK

1.Kas mulle saab panna hamba implantaati?

Implantaadi panekuks on vajalik piisav luumaht, mis seda implantaati “kinni hoiaks”. Luumahu hindamiseks on vaja teha röntgenpilt. Kui Teil ei ole hiljuti tehtud röntgenpilti teeb arst selle konsultatsiooni visiidil.

 

Üldine reegel on, et hamba implantaat on parem lahendus, kuna selle puhul ei saa kahjustatud naaber hambad. Aga siiski tuleb igat konkreetset olukorda hinnata eraldi. On juhtumeid, kus ei ole piisavalt luud implantatsiooniks ja samas defekti piiravad hambad vajavad kroonimist. Sellisel juhul on näidustatud sildprotees.

Suust eemaldatava proteesi püsimine sõltub paljudest asjaoludest. Sellest kas ja kui palju on patsiendil suus hambaid alles, kui väljendunud on lõualuu. Esineb juhtumeid kui hambad on ammu eemaldatud ja lõualuu taandunud. Sellisel korral võib proteesi paigal püsimine olla keeruline. Igal konkreetselt juhul aitab asrt valida parima proteesimise viisi ja nõustab kuidas saada protees paremini püsima, näiteks mõnel juhul tuleb kasutada proteesi liimi.

Uued suust eemaldatavad proteesid võivad hõõruda. Sellisel juhul tuleb panna aeg proteesi teinud arsti juurde ja ta korrigeerib neid. Mõnikord tuleb käia mitu korda.

Hammaste proteesimine ei ole valulik protseduur.
Kui tuimestuse järgi tekib vajadus tehakse see enne protseduuri algust.

Proteesimine HanzaDentis: samm-sammult teie ideaalse naeratuseni

Hammaste proteesimine Tallinnas on võimalik kõigis meie kolmes kliinikus. Me pakume erinevaid proteesimise võimalusi. Iga patsient keda huvitab hammaste proteesimine…

Loe rohkem
Proteeside hooldus: nõuanded spetsialistidelt HanzaDent Hambaravist

Hammaste proteesimine Tallinnas on võimalik kõigis meie kolmes kliinikus. Me pakume erinevaid proteesimise võimalusi. Iga patsient keda huvitab hammaste proteesimine…

Loe rohkem
Broneeri aeg