Ortodontilised kaped HanzaDent’is: samm-sammult

Ortodontilised kaped on viimastel aastatel saanud üheks populaarsemaks viisiks okklusioonihäirete korrigeerimises. Tänu mugavusele, esteetikale ja tõhususele on see meetod võitnud paljude patsientide usalduse. HanzaDent’i kliinik pakub kõiki teenuseid ortodontiliste kappidega ravi osas. Vaatleme, kuidas see ravi toimub samm-sammult.

1. Esmane konsultatsioon

Esimene samm on konsulteerida spetsialistiga. Visiidi ajal hindab arst teie hambumuse seisundit, kuulab teie soove ja otsustab, kas kape ravi sobib teile.

2. Diagnostika

Kui otsus raviks on tehtud, on järgmine samm diagnostiline uuring. Selle abil saab spetsialist täieliku ülevaate teie hammaste asendist ja seisundist, mis võimaldab täpselt planeerida edasist raviprotsessi.

3. Raviplaani koostamine

Saadud teabe põhjal koostab arst individuaalse raviplaani. See plaan arvestab kõiki teie hambarea iseärasusi.

4. Kapede valmistamine

Pärast patsiendiga plaani heakskiitmist algab ortodontiliste kapede valmistamise protsess. Neid valmistatakse teie hammaste digitaalsete mudelite põhjal bioloogiliselt ühilduvast polümeerist.

5. Kapede kandmine

Kui kaped on valmis, hakkab patsient neid kandma. Iga kapet tuleb kanda umbes 2 nädalat (see aeg võib varieeruda sõltuvalt individuaalsetest omadustest). Kaperavi kestvus sõltub algse olukorra keerukusest.

6. Vajadusel ravi korrigeerimine

Mõnikord võivad hambad ravi käigus liikuda mitte päris nii, nagu oli planeeritud. Sellistel juhtudel võib arst raviplaani kohandada ja tellida uued kaped.

7. Retentsioonietapp

Põhiravi lõpus algab retentsioonietapp. Patsiendile antakse retentsioonikaped, mis aitavad saavutatud tulemust säilitada ja vältida hambate taasliikumist algasendisse.

Lõpetuseks

Hambumuse häirete  kaperavi HanzaDent’is on kaasaegne, tõhus ja mugav viis ilusa ja tervisliku naeratuse saavutamiseks. Kliiniku meeskond tagab individuaalse lähenemise ja teenuste kõrge kvaliteedi.

Broneeri aeg