Kaperavi spetsialist

“Kõverad hambad” on sage probleem. Inimesed ei julge naeratada, tunnevad ennast ebakindlalt ja enesehinnang langeb. Kuid õnneks olukorda annab parandada! Enamus juhtudel on tegu mõne üksiku hambad asendi probleemiga, mitte suuremat sorti murega. Sellisel juhul on ka lahendus kergem ja lihtsam.

Mis on kaperavi?

See on hambumuse häirete ravi, mida teostatakse suust eemaldatavate kapede abil.
Loe lähemalt…

Kes on kaperaviarst?

See on spetsiaalse väljaõppe saanud hambaarst kes koostöös kapesid tootva firmaga teostab patsiendile hambumuse häirete ravi kapede abiga.

Kas kaperaviarst on ortodont?

Ta võib olla ortodont aga ei pruugi. Paljud kaperaviarstid on lisaväljaõppe saanud hambaarstid. Kaperaviplaani koostades teed hambaarst koostööd kapesid tootva firmaga ja seal töötavate ortodontidega.

Kuidas saab kaperaviarst mind aidata?

Antud hambaarst tegeleb kergemate hambumuse häirete korrigeerimisega kapede abiga.
Kui Sul on kergem hambumuse probleem saab reeglina kaperavi spetsialist sind kiiremini konsultatsioonile võtta kui ortodont. Kui kaperavi hambaarst arvab, et Sul on keeruline hambumuse probleem suunab ta Sind edasi ortodondi vastuvõtule.

Mis teenuseid osutab kaperaviarst?

Kuna kaperavi spetsialist on ennekõikke hambaarst võib ta osutada kõiki hambaravi teenuseid mitte ainult ravida hambumuse häireid.

Kas arst ravib ainult täiskasvanuid või ka lapsi?

Tänapäeval on olemas kaasaegsed kaped mis sobivad ka erinevas vanuses lastele. Seega ravida saab nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Kui sul on soov uurida kas kaperavi sulle sobib pane konsultatsiooni aeg juba täna!

Broneeri aeg